Yeni dedorant aldım.Mağlum dersler falan.Ter kokusundan iyidir. Dedorantınız sizin kişiliğinizi yansıtıyor diyebilirim..
Bundan Önce sırayla; Axe Dark Temptation ( Şu Meşur çikolotolu :) ), Caldion Blue EDT, Adidas:Victory League Kullandım.Farklı tatlardan hoşlandığım için, deodarantım bittiğinde farklısnı alırım..Bu sefer Yine Adidastan aldım..(The Dynamic Pulse) Aslında keşke almasaydım dedim..Çünkü çok ağır kokuyor..

Bu zamana kadar en çok sevdiğim aralarında The Victory League oldu diyebilirim.Çok soft bi kokusu var..İnsanı ferahlatan cinsten.Tavsiye ederim.Axe DarkTemptation’dan hiç memnun değildim.Reklamına bakıp aldanmayın, koku güzel, tam olarak çikolata gibi değil ama yine benzetmişler.Ama neredeyse hiç kalıcı değil, 1 saat sonra uçup gidiyor, eser bile kalmıyor.Tamam deodarant’lar etkili değil parfümler kadar, ama hiç değilse yanınıza biri yaklaştığında kokunuzu alması lazım.Caldion’da fena değil.Traş köpüğü hediye gelmişti :) Kullanmıştım beraber.Caldion’da fena değil, onu da tavsiye ederim.

Ama The Dynamic Pulse(Gri Kutu) hiç bir halta yaramıyor açıkça söliyim..Adidas Deodarantları Kalıcı etki yapıyor, dicek bişiyim yok.Fakat Koku çok ağır, yanınıza biri yaklaştığında koku sanki uzaklaştırıyor kişiyi sizden.Sırayla deniyecez artık Adidas Serisini :) Sırada “Dive, Challange” var :P

Eğer deodarant alacaksanız, The Victory League kesinlikle tavsiye ederim. Zevklerime güvenin :P Çoğu kişi kokuyu algılayıp ne güzel kokuyosun diyor :)

Satın almayı düşünenler için : http://www.kozmetikvemoda.com/catinfo.asp?mrk=283&cid=2857

Eyv.

Be Sociable, Share!
Etiketler:, ,
2 Cevap “Yeni Deodorantım”
  1. Esat diyor ki:

    Bende Axenin Bir Parfümünü Almıştım Denemek İçin..

    Çok Çabuk Geçiyor Kokusu.. Ama Spor Yapanlar İçin İdeal Diyebilirim..

  2. DarK_SovaLy3 diyor ki:

    Axe forever (Y) Çabuk geçmiyor kokusu valla , 2 gün geçiyor giydiğim t-shirt halen kokuyor :) Axe Summer kullanıyorum şu anda.

  3.  
Cevap yaz

*