Yazıyı okumadan önce; Kimseyi rencide etmek gibi bir amacım olmadığını belirteyim..
Bu yazının 18 Yaşını doldurmayanların, kalp rahatsızlığı olanların ve Kafası 1 milyon olanların okuMAMAsı ŞİDDETLE tavsiye edilir..

Kimse sevmez beni, Forumlarda kullandığım Dilim yüzünden belki, belkide o “ukala” tavrımdan..
“Neden ki ? ” Kendime bunu sordum..
Biraz düşündüm..
Nedeni aslında çok basit imiş..Nefret ediyorum.. İnsanLardan..Lanet Olasılar..Hepsi aynı..Ekmeğini verirsin..”Ustam sensin, Agam sensin, babam sensin”.. Bir gün ufak bi işin düşer, bişey istersin.. “Yarın yaparız, Bugün yaparız, 2 saat sonra yaparız..” Veya, “Ben bilmiyorum..” Bu Laflara karnımız tok çok şükür..Bi işim varsa, birinden yardım istemektense, kendim yaparım, veya yapamam..Keşke herkes bu düşünceye sahip oLsa..Evet evet, Bu yüzden sanırsam.. Bu yüzden nefret ediliyorum..
İnsanlar’ı anlayamıyorum..Bi çoğu afedersiniz, Domuzdan farksız..Düşünemiyorlar..
Oysa içim Farklıdır..Ben bile kendimi tanıyamıyrum bazen..Durup düşünyüorm, karşımdaki ben olsaydım, ne yapardım ki ? Durup düşünürdüm..Bunu ben olmadan anlamanız imkansız..
Kimse çıkar için bana yanaşmasın, Hayrım kendime değilki..

Yardım … Birini mutlu etmek.. Veya Seni kullanmasına izin vermek ? Bunun neresi güzeL ? Yardım etmeninde belirli kuralları vardır..Yakın bir dostun, eşin, sevgilin olsa tamam.. Ama.. Hayatımda daha önce muhabbetimiz 3-5 cümle olan birine ben nasıL Yardım edeyim, Nasıl Kardeşim diyim ? Veyahutta, “Yalaka” tabiri..Lanet olası pislikler..Bir gram yağ bulsalar kendilerine sürecekler.. Beyinlerinde 1 gram bilgi yok iken.. Nasıl yaşıyorlar? Nasıl “Ben üstünüm” diyorlar ? İnsanız, Hepimiz aciziz.. Bir sivri sineğe can vermek, onun canını almak kadar olaymı acaba ? Hayat hep taşşak mı ? Bundan ibaretmi bütün bu alem ? Elbette değil !  Evet bir Ruh Hastasıyım, Pisikopatım, Deliyim, Ruhsuzum, size göre yavşağın tekiyim..Velakin Bir insanım..

Dünya hayatı; gülünemeyecek kadar kısa, ömür boyu ağlayacak kadar uzun..Anyway..

Sevmeyin beni(!), geLin bütün kozlarınızla üzerime..Umrumda değiL(siniz) dünya.. Sizin duanızLa mı doğdum ki, Bedduanızla öLeyim.. ?

Lanet Olası Domuz sürüsü..Canınız Cehenneme….

Yazar; Sh0cK

Be Sociable, Share!
7 Cevap “Sevil(e)meyen Ben..”
 1. Esat diyor ki:

  Aynen böyle düşünüyorum Malesef..

  Malesef diyorum çünkü artık dost dediklerim düştüğümüzde kaldıracağına en önde atıyor tekmeyi..

  Ben hayatı ne kadar yanlış tanımışım.. Yoksa hayatmı beni bilmem..

  Ama bundan böle Bizi satanı biz beleşe veririz..

  Şairin dediği gibi bir musallalık saltanatımız bu bizim..

  Ve bundan sonra gerçek bir dostumun olacağına inanmıyorum..

  Yanlızlık Allaha mahsus biliyorum ama bundan böyle reelle okul hariç ilişiğim kesilmiştir..

  Umaım sende böyle yaparsın kardeşim insanlara el uzatırsın kolunu koparırlar unutma..

  Hadi kendine iyi bak Allaha Emanet Ol..

 2. AJaN diyor ki:

  Sh0ck yazını komple okudum diğer arkadaşın yorumunuda okudum ama ikinizinde yanlış düşündüğünüzü ve birgün bu söylediklerinizin yanlış olduğuna inanacağınıza inanıyorum cünkü benimde dostlarım var evet şu konuda haklısınız dünyada cok kaypak kahpe insan var varsa var banane ben böyle insanları hiç içim acımadan yüzlerine hayatımdan uzak durmalarını söylerim ki zaten beni tanıyanlar tanımış olanlar eğer kaypak , kahpe ise benim hayatıma yaklaşamazlar bilirlerki birgün yüzlerine vurup birdaha yanıma yaklaşmalarına izin vermeyeceğimi he benimde dostlarım var demiştim benim hayattaki dost anlayışım ” ÖYLE BİR DOST SEÇKİ SEN ONUN İÇİN ÖLÜMÜ DÜŞÜNDÜĞÜNDE O SENİN İÇİN ÇOKTAN ÖLMÜŞ OLSUN” İşte budur benim dostlarımda böyledir şöyle düşünebilirsiniz sen daha hiç dost kazığı yememişsin onun için böyle söylüyosun diyebilirsiniz ama emin olun feleğin birçok çemberinden geçtim artık insanların yüzlerine bakmam bakmayı bırak sadece konuşmalarını dinlemem onlar hakkında yorum yapmama insanları tanımama yeter gün gelicek gerçek dostları bulduğunuzda bu sözleri söylediğiniz için kendinize kızacaksınız ki inşallahta bulacaksınız herşeyden en öncesi benim düşüncem olarak doğru düzgün bir insan olmalıyız ozaman kendimiz gibi dostlar buluruz

 3. Sh0cK diyor ki:

  Yorumun için çok teşekkür ederim.
  İnsan bi süre sonra sarrafı oluyor, konuşmasından, suratındaki meymenetten bile anlam çıkarılabiliyor.
  Dostlar özenle seçilmeli bu devirde bence, uzun süreli arkadaşlık bağı, ve tanışmışlık olmalı.2 Günlük arkada$tan dost oLmaz
  Ama şöle bişe de var.. Biz düzgün olsak bile, karşımdakininde benim gibi olduğundan nasıl emin olacagım ki ? Ya Rol Yapıyorsa ? Sonuçta sanal için; Yüzünü göremiyorsunki..Yazışıyorsun..

 4. AJaN diyor ki:

  ben sanaldan kimseye dostum demedim doğruya doğru dememde çünkü sanaldan görüştüğüm kişiye dostum dersem realdeki dostlarıma yanlış yapmış olurum sanaldan görüştüğün kişi ne kadar sağlam olursa olsun eğer realden görüşmüşlüğünüz yoksa o dostluk olmaz sanalda sadece yazışabilirsin dostluklar ise bazı şeyleri beraber yaşamayı yaşananlardan ders cıkarmayı gerektirir sende demişsin sanalda sadece yazışabilirsin başka bişi yaşıyamassın ha ne olur beraber site hacklersiniz birilerine beraber küfredersiniz birkac da kücük alışveriş olabilir daha fazla sanalda ne yaşanabilirki gercek hayatta böyle diildir gercek hayatta bir yolda yürürken o yolda cıkan bütün engellere beraber göğüs gerersin o yoladki güzellikleri beraber yaşarsın dostluk dostunun yanında mutlu olmak demektir hüzünleri sevinçleri beraber yaşamak demektir ne yalan sölim dostarım sevdiklerim mutlu ise bende mutluyum bu hayatta ben zaten şu kahpe dünyadan ne başka bişi bekliyorum nede istiyorum seviklerim dostlarım mutlu olsun sağ olsunlar yeter benim için ama sanalda böyle bişeyi kimse yaşayamaz adı üstünde sanal işte bence sen sanaldan diil gercek hayattan etrafından dostluklar bulmaya calış bunun içinde etrafına iyi bak “insanlardan cok şeyler beklememek lazım ufak tefek kusurları görmezden gelmek lazım hayat bu herzaman ufak tefek aksaklıklar olacak herşey 4*4 olsun istersek mutlu olamayız cünkü hiçbir insan 4*4 lük olamaz dimi

 5. Sh0cK diyor ki:

  Zaten bu yazdıklarımda, sanal arkadaşlıklar için, ve bi kısmı da reel hayat için tabiki..
  O Dostu bulmak zor oluyor, anlatmak istediğim bu.. Kimse 4*4 ‘lük olamaz elbete, mutlulukta geçici.. Kusursuz dost bulmak imkansız elbette, ama ufak tefek kusuru olan dost pek az..Sanal dostluklar; Çıkar için kurulan dostluklar sadece..Hepsi bu..

 6. tanhukiok diyor ki:

  kusursuz dolst bulmak imkansızdır diye yapılan bir genelleme bana göre yanlış olur tabiki herkezin kusuru vardır ama bizimde karşıdakine göre bir kusurumuz olabilir farkında olmayabiliriz dost arkadaşlık yapacağı kişileri birey iyi seçmeli deilmi ? ben kardeşim diyeceğim adama gözüm kapalı hayatımı sırrımı vs mi emanet etmiyecekmiyim dünyada kolpa yalaka kişiliksiz kişiler kadar olmasada iyi insanlarda var :)

 7. Sh0cK diyor ki:

  Senin gibi Serdarım.. :)

 8.  
Cevap yaz

*