AloneSelam blog.Sıkkınım yine bu günlerde..Nedenini Detaylı olarak açıklamak istemiyorum sevgili blog.Ama çok şanssızım..Herşey üst üste geliyor..Bıktım, sıkıldım artık bu bedenden..Hiç bişeyden zevk alamıyorum, almayı denesem bile, mutlaka bişeyler ters gidiyor..Bu yazıyı okumasını isterdim birinin/birilerinin.. Ama kim bilir; kaçınız okucak bunu, veya dikkate alacak..Önemsiz biri olduğumu biliyorum..Bir gün ölürsem / intihar moduna girersem eğer, bu bedenden geriye birşey kalmasını istemiyorum, bu duruma kadar geldim artık.. Kendimden nefret ediyorum..İnsanlara derdimi anlatamıyorum, anlatsam bile anlayamıyorlar..Herkes taşşak peşinde, herkeze toz pembe hayat, bir bana siyah beyaz herşey.. İnsanların sevgisini de haketmediğimi düşünüyorum artık..Şanssızlıktan dolayı..İyiliği bile doğru düzgün yapamıyorum..Ters tepiyor mutlaka bi şekilde..Evden dışarı çıktığım yok..PC Başında vakit geçiriyorum iftar vaktine kadar.. İftardan sonra atıyorum kendimi dışarı..Denizin sesiyle huzur bulmaya çalışıyorum, hayatımda o kadar sorun varken biraz zor olsada.Ne arayanım, ne soranım var.. Aşk desen, ondada sorunlar yaşıyorum..pfh..Sıkıntı, yalnızlık diz boyu..Ne olacağım ben ? Yuvarlanıp gidiyorum..Allah’a şükürler olsun..Daha kötüsü olmasın..Herneyse..Okuyupda sizi sıktığım için özür..MSN’de eğer canınızı sıktıysam da özür..

Biraz can sıkıntısı sonucu yaptığım iki uyarı..Epeydir shell yüzü görmedim..can sıkıntısıyla meydana geldi..

www.ipotekforum.com

Zone-H Mirror: http://www.zone-h.org/mirror/id/9459131

www.paylas-tr.net

Zone-H Mirror: http://www.zone-h.org/mirror/id/9459125

Kendine iyi bak blog’um, tek sanal dostum..

Be Sociable, Share!
Etiketler:, , , , , , , ,
6 Cevap “Ramazan’da Can Sıkıntısı”
 1. Önder diyor ki:

  Sevgilerle kardeşim,
  öylesine gezinirken bloguna rastladım bu yazıya koyduğun resme dikkatlice baktım. Hüzünlü bir şehir soytarısı aklıma geldi. Sonra yazdığın yazıyı okudum. Ne yalan söyleyeyim okurken senin gibi üzülmedim. İnsanlara değer veren birinin bu kadar derin düşünmesine sevindim; fakat kendi bedenine, kendi aklına ve kendi vicdanına destek olacağına neden köstek olmuşsun anlam veremedim, çünkü yeryüzünde o kadar çok insan var ki..İnsan olmanın ilk erdemi önce kendimize adam olmak değil midir? Önce kendimize bir iyilik yapalım ki kendimize gelelim değil mi:)
  Her şey gönlünce olsun kardeşim, üzülme O bize bizden daha yakın, önce O’na söyle…
  saygılarımla

 2. AJaN diyor ki:

  slm shock hayatta emin ol bircok insan kendini senin gibi hissediyor ama bu dünyada insanı hayata bağlayacak tek bir neden dahi olsa olmalı yoksa bu hayat insanı kuru bir ağacın yaprağı gibi rüzgara bırakır ve insan rüzgarın gücüyle savrulur gün gelir nerede olduğunu kendi bile bilemez 24 yaşımda sanalla tanıştım 24 yaşına kadar pc nin pover butonun’un yerini bilmezdim acık bir bilgisayar bıraksalar bunu kapatabilirmisin deseler fişini bulup cekerdim herhalde :-) ) ama 2-2,5 yılda cok şey öğrendim sanala fazla takıldım ama real hayatımı asla terketmedim dostlarımı kardeşlerimi asla unutmadım öyle dostlarım varki öyle kişilerle dostluk kurdumki burda ölüm var gidiyorum desem benden önce giderler bende onlar Tabiki dedim ya insanı hayata bağlayacak bişiler olmalı bu bi kız olabilir dostların olabilir kardeşlerin ailen olabilir ama unutmamak gerekirki seni senden cok sevenlerde var hiç olmassa bunlar için bu hayata baş kaldırmlaıyız direnmeliyiz zaten insan bu hayatta kendisi için yaşayamaz ben sadece kendim olsaydım bilmiyorum ama dünyanın en belalı insanı olurdum belkide bu yaşıma kadar yaşıyamazdım birisi gelir kafama sıkar giderdi ne için bu hayatta kendinden fazla düşündüğün birileri yoksa korkacağın hiçbişi kalımıyo insan ya sevdiklerime bi zarar gelirse diye korkuyo zorluklara direndik beni kendimden cok hatta canından cok sevenler için hayata tutundum diyeceğim o kendine fazla haksızlık ediyosun sen başkalarını üzmemek için veya başkalarını üzdüğünü düşünüp kendini üzen birisin intahar falan sanırım cözüm diil şükretmesinide biliyosun kendinde demişsin ya ALLAH bundan daha kötüsünü vermesin ve şunuda düşün durumu senden cok daha kötülerde var hadi bakalım hayata yeniden sımsıkı tutunman dileğimle ALLAH’a emanetsin

 3. Sh0cK diyor ki:

  Ve A.Selam.
  Yorumun, Düşüncelerin için çok teşekkür ederim..
  Sanırsam, Sanal beni bu hale getirdi.Artık ilgilenemediğim için, kendimi daha mutlu, huzurlu hissediyorum.Gerçektende Sanal, Çürütmüş ruhumu..

  Hepinize tavsiye ederim..

 4. AJaN diyor ki:

  sanal,internet iyi olduğu kadarda kötü bişi hatta bazı açılardan bakıldığında kötü yönü daha fazla basıyo iradeli olmak ne yaptığını bilmek kendini kaptırmamak gerekli insanı yaşadığı hayttan uzaklaştırır yoksa

 5. Sh0cK diyor ki:

  Kesinlikle..Diycek bişey yok.Sanaldan fazla, gerçek hayatıda yaşamak gerekli..

 6. whois diyor ki:

  Merhaba,

  sen sanalın fazla derinliklerine indin..gerçekler seni mutsuz etti..

  yukardaki yazını okuyuca gerçekten çok üzüldüm senin adına..sen nasıl geldin bu hale..

  her neyse simdi mutlu olmana sevindim..ama simdi bi varsın bi yoksun.. seni araki bulasin..nerdesin

  benim sana ihtiyacım var msn im yazdım acil bana ulas =))

  kendine iyi bak gorusmek üzere

 7.  
Cevap yaz

*