KONU :
Yakın gelecekte Pandora adında yeni keşfedilmiş bir gezegen vardır. Bu gezegende dünyada çok az rastlanan ancak çok değerli olan bir elementten bol miktarda bulunmaktadır. Ancak asıl sorun, bu gezegenin sahipleri ve doğası gereği madenciliğe izin verecek türden olmamasıdır. En büyük tehdit, 3 metrelik ırklarına Na’vi adı verilen yaratıklardır.

Bilimadamları, kendi Na’vi görünümlü yaratıklarını yapacak bir yol bulurlar (Na’vi ve insan DNA melezi). İnsanlar ve bilimadamları boş Na’vi bedenlerini kullanarak Pandora’ya gitmek ve Na’viler’e savaşmadan yaklaşmak istemektedirler.

Weaver, Avatar projesinin liderini oynamaktadır ve amacı Na’vi’ler ile barışçıl yollardan temas kurmaktır. Worthington ise felçli, ancak hala savaşçı bir kalbi olan gaziyi oynamaktadır. Bu nedenle bu proje onun kullanamadığı vücuduna kavuşması için mükemmel bir ortam yaratmaktadır ..

Orta Kalite Linkler (FLV);

BÖLÜM -I-

BÖLÜM -II-

BÖLÜM -III-

BÖLÜM -IV-

DivX Kalitesi ( Tavsiyedir );

http://www.movshare.net/video/mnoyus7jbq9vv

Sh0cK’tan;

Film; Sinema Çekimidir. Fakat kalitelilerinden. Bi kaç öksürük harici pek bi sorun yok.Ses kalitesi; Sinema çekimi olmasına rağmen oldukça iyi.Zevkime güvenin :)

Mükemmel 3D Efektlere sahip olduğu için gidip Sinemada veya DVD Versionu çıktığında ( Şuan Daha sinema seanslarına yeni girdi :) Biraz Bekliceksiniz..) mükemmel bir ekran kartı olan PC’de izlemenizi tavsiye ederim.Film oldukça anlamlı ve manalı.. Oldukça uzun ( Yaklaşık 2 Buçuk Saat ).DivX Videosunun boyutu yaklaşık 850~MB. Bu yüzden DivX kalitesini PC’nize indirip izlemenizi tavsiye ederim..

Senaryo gerçekten etkileyici..İnsanların ne kadar aptal olduklarını artık daha iyi anlayabiliyorsunuz.. Yapıt Üzerinde oldukça zaman harcanmış olmalı; çünkü 3D ve Reel görüntüler bir arada..3D Ayrıntıları artık öyle bir noktadaki..Sanki ekranınızın içinde dönen dünyaya dokunacaksınız..Birde Elinize ekranınızın camı gelmese .. :)

Herneyse; Filmi gidip Sinemada izlemenizi tavsiye ediyorum..;)

Sh0cK.

Be Sociable, Share!
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,
Cevap yaz

*